середа, 18 квітня 2018 р.

Наш "Жовтий добродій"

У 2017-2018 навчальному році кампанія з безпеки дорожнього руху, ініційована 3 роки тому ГО «Львів – безпечне місто», поширила поле своєї діяльності і на вулиці поблизу нашої середньої загальноосвітньої школи № 40. З жовтня місяця діток, які щоранку поспішають до школи і зустрічаються з небезпекою переходу через нерегульований пішохідний перехід вулиці Олени Кульчицької, зустрічає і допомагає безпечно перейти проїжджу частину «Жовтий добродій» з «льодяником» –  шановна пані Любов. З жовтня місяця 2017 року на пішохідному переході щоранку перед початком уроків наш «Жовтий добродій» переводить учнів через дорогу, зупиняючи «льодяником» безперервний шумний потік автомобілів. Здається, вже і водії, які щоранку проїздять тут, впізнають нашого помічника і чемно зупиняються, даючи дорогу дітям.
Дуже важлива і необхідна справа, яку робить пані Любов поруч з нашою школою. Адже у такий ранковий час, коли всі поспішають на навчання, на роботу, не завжди увага зосереджується на важливому, тому часто і самі дорослі, і, звісно, діти, через неуважність можуть стати жертвою ДТП. Але, дякуючи пані Любі, ми спокійні за наших учнів, бо з нею вони безпечно долають загрозливу частину свого шляху з дому до школи, прямуючи щоранку на уроки.
Педагогічний та батьківський колективи СЗШ № 40 висловлюють свою щиру вдячність за таку благородну справу, що виконує з великою турботою і любов`ю до дітей наш «Жовтий добродій»  –  пані Любов. Вважаємо, що робота «Жовтих добродіїв» дуже потрібна і важлива, тому бажаємо, щоб такі люди і надалі допомагали нам у здійсненні безпечної життєдіяльності учнів нашої школи, а саме, запобіганню ДТП з участю дітей на вулиці. Адже наше місто повинно бути безпечне для усіх, і першочергово – для нашого майбутнього – дітей.

 Вдячні діти зі своїм "Жовтим добродієм" - пані Любою
 Стоп, авто!
Дорогу - дітям!

Добре, коли безпечно!

Немає коментарів:

Дописати коментар